R 1343 | |
Řazení vlaku: 845.2 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 7.27 | 2 | |||
Děčín hlavní nádraží | 7.43 | 7.45 | 4 | ||
Děčín východ | 7.48 | 7.49 | 105 | ||
Benešov nad Ploučnicí | 7.57 | 7.58 | 1 | ||
Česká Lípa hlavní nádraží | 8.16 | 8.22 | 3 | ||
Mimoň | 8.37 | 8.38 | 1 | ||
Jablonné v Podještědí | 8.50 | 8.51 | 1 | ||
Rynoltice | 8.58 | 8.58 | 1 | ||
Liberec | 9.27 | 105 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2022 platí od 12.12.2021 do 10.12.2022.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster