R 1341 | |
Řazení vlaku: 845.2 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 5.27 | 2 | |||
Děčín hlavní nádraží | 5.43 | 5.45 | 4 | ||
Děčín východ | 5.49 | 5.49 | 105 | ||
Benešov nad Ploučnicí | 5.57 | 5.59 | 2 | ||
Horní Police | 6.10 | 6.11 | 2 | ||
Česká Lípa hlavní nádraží | 6.20 | 6.22 | 5 | ||
Zákupy-Božíkov | 6.30 | 6.30 | |||
Mimoň | 6.38 | 6.39 | 1 | ||
Jablonné v Podještědí | 6.51 | 6.52 | 1 | ||
Rynoltice | 6.58 | 6.58 | 1 | ||
Zdislava | 7.05 | 7.05 | |||
Křižany | 7.10 | 7.10 | 1 | ||
Liberec | 7.28 | 114 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2022 platí od 12.12.2021 do 10.12.2022.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster