Vlak 1063 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Liberec | 6.05 | 105 | |||
Rychnov u Jablonce nad Nisou | 6.20 | 6.21 | 1 | ||
Hodkovice nad Mohelkou | 6.27 | 6.28 | 1 | ||
Turnov | 6.39 | 6.40 | 1 | ||
Malá Skála | 6.48 | 6.49 | 1 | ||
Železný Brod | 6.56 | 6.57 | 4 | ||
Semily | 7.03 | 7.05 | 1 | ||
Stará Paka | 7.25 | 7.31 | 2 | ||
Dvůr Králové nad Labem | 7.57 | 8.03 | 1 | ||
Jaroměř | 8.14 | 8.19 | 1 | ||
Hradec Králové hlavní nádraží | 8.33 | 8.37 | 2 | ||
Pardubice-Rosice nad Labem | 8.51 | 8.52 | 1 | ||
Pardubice hlavní nádraží | 8.55 | 8 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2022 platí od 12.12.2021 do 10.12.2022.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia