Os 8436 | |
Řazení vlaku: 842 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Tábor | 21.24 | 1/1 | |||
Nasavrky | 21.29 | 21.29 | |||
Balkova Lhota | 21.33 | 21.33 | 3 | ||
Meziříčí | 21.35 | 21.35 | |||
Padařov | 21.38 | 21.38 | |||
Božejovice | 21.42 | 21.42 | 2 | ||
Sepekov | 21.49 | 21.49 | |||
Milevsko | 21.53 | 21.54 | 3 | ||
Líšnice | 21.57 | 21.57 | |||
Branice | 22.00 | 22.01 | 3 | ||
Stehlovice | 22.03 | 22.03 | |||
Jetětice | 22.06 | 22.06 | |||
Červená nad Vltavou | 22.09 | 22.10 | 3 | ||
Vlastec | 22.16 | 22.16 | 2 | ||
Záhoří | 22.21 | 22.23 | 3 | ||
Vrcovice | 22.26 | 22.26 | |||
Písek město | 22.30 | 22.31 | 2 | ||
Písek jih | 22.34 | 22.34 | |||
Písek | 22.36 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy