Os 8431 | |
Řazení vlaku: 842 + Bdtn756 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Písek | 14.20 | 3 | |||
Písek jih | 14.22 | 14.22 | |||
Písek město | 14.25 | 14.25 | 2 | ||
Vrcovice | 14.29 | 14.29 | |||
Záhoří | 14.33 | 14.33 | 3 | ||
Vlastec | 14.38 | 14.38 | |||
Červená nad Vltavou | 14.43 | 14.43 | |||
Jetětice | 14.46 | 14.46 | |||
Stehlovice | 14.49 | 14.49 | |||
Branice | 14.52 | 15.02 | 3 | ||
Líšnice | 15.05 | 15.05 | |||
Milevsko | 15.09 | 15.11 | 3 | ||
Sepekov | 15.14 | 15.14 | |||
Božejovice | 15.21 | 15.24 | 2 | ||
Padařov | 15.27 | 15.27 | |||
Meziříčí | 15.31 | 15.31 | |||
Balkova Lhota | 15.33 | 15.33 | 3 | ||
Nasavrky | 15.37 | 15.37 | |||
Tábor | 15.42 | 1/1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci