Os 8405 | |
Řazení vlaku: 842 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Ražice | 9.21 | 3 | |||
Putim | 9.25 | 9.25 | 3 | ||
Písek | 9.30 | 9.31 | 2 | ||
Písek jih | 9.33 | 9.33 | |||
Písek město | 9.36 | 9.36 | 2 | ||
Vrcovice | 9.40 | 9.40 | |||
Záhoří | 9.44 | 9.44 | 3 | ||
Vlastec | 9.49 | 9.49 | 2 | ||
Červená nad Vltavou | 9.55 | 9.56 | 3 | ||
Jetětice | 9.59 | 9.59 | |||
Stehlovice | 10.02 | 10.02 | |||
Branice | 10.04 | 10.05 | 3 | ||
Líšnice | 10.09 | 10.09 | |||
Milevsko | 10.12 | 10.14 | 3 | ||
Sepekov | 10.18 | 10.18 | |||
Božejovice | 10.24 | 10.25 | 2 | ||
Padařov | 10.29 | 10.29 | |||
Meziříčí | 10.33 | 10.33 | |||
Balkova Lhota | 10.34 | 10.35 | 3 | ||
Nasavrky | 10.39 | 10.39 | |||
Tábor | 10.44 | 1/1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök