R 763 „Berounka“ | |
Řazení vlaku: 754_058 + ABmz346 + Bpee237 + 2xBmz235 + Bbdgmee236 + ABpee347 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Železná Ruda-Alžbětín | 10.17 | 1/3 | |||
Železná Ruda centrum | 10.21 | 10.21 | |||
Železná Ruda město | 10.23 | 10.24 | |||
Špičák | 10.28 | 10.29 | 2 | ||
Hojsova Stráž-Brčálník | 10.33 | 10.33 | |||
Hamry-Hojsova Stráž | 10.38 | 10.39 | 2 | ||
Zelená Lhota | 10.46 | 10.47 | 2 | ||
Dešenice | 10.54 | 10.55 | |||
Nýrsko | 10.59 | 11.00 | 2 | ||
Janovice nad Úhlavou | 11.07 | 11.08 | |||
Bezděkov u Klatov | 11.11 | 11.12 | |||
Klatovy | 11.16 | 11.30 | 2 | ||
Švihov u Klatov | 11.39 | 11.40 | 2 | ||
Přeštice | 11.50 | 11.51 | 2 | ||
Chlumčany u Dobřan | 11.58 | 11.59 | 2 | ||
Dobřany | 12.04 | 12.05 | 3 | ||
Plzeň zastávka | 12.16 | 12.17 | |||
Plzeň hlavní nádraží | 12.19 | 12.22 | 1 | ||
Rokycany | 12.32 | 12.33 | 3 | ||
Kařez | 12.43 | 12.44 | |||
Hořovice | 12.51 | 12.52 | 2 | ||
Zdice | 12.58 | 12.59 | 2 | ||
Beroun | 13.06 | 13.07 | 3 | ||
Praha-Smíchov | 13.42 | 13.44 | 2 | ||
Praha hlavní nádraží | 13.51 | 4 jižní část |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök