Os 6615 | |
Řazení vlaku: 844 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Děčín hlavní nádraží | 16.45 | 4 | |||
Děčín východ | 16.48 | 16.49 | 2 vlevo | ||
Benešov nad Ploučnicí | 16.57 | 16.58 | 2 vpravo | ||
Františkov nad Ploučnicí | 17.02 | 17.03 | 2 | ||
Starý Šachov | 17.07 | 17.07 | |||
Žandov | 17.09 | 17.09 | |||
Horní Police | 17.11 | 17.12 | 2 | ||
Stružnice | 17.16 | 17.16 | 2 | ||
Česká Lípa-Holý vrch | 17.21 | 17.21 | |||
Česká Lípa hlavní nádraží | 17.24 | 17.36 | 2 | ||
Zákupy-Božíkov | 17.43 | 17.43 | |||
Mimoň | 17.50 | 17.50 | 3 | ||
Brniště | 17.57 | 17.59 | 1 | ||
Velký Valtinov | 18.02 | 18.02 | |||
Jablonné v Podještědí | 18.07 | 18.08 | 2 | ||
Lvová | 18.12 | 18.12 | |||
Rynoltice | 18.16 | 18.16 | 2 | ||
Zdislava | 18.21 | 18.21 | |||
Křižany | 18.26 | 18.26 | 2 | ||
Novina | 18.29 | 18.29 | |||
Kryštofovo Údolí | 18.31 | 18.31 | |||
Karlov pod Ještědem | 18.37 | 18.40 | 1 | ||
Ostašov | 18.43 | 18.43 | |||
Liberec-Horní Růžodol | 18.46 | 18.46 | 3 | ||
Liberec | 18.54 | 3a |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster