Os 6602 | |
Řazení vlaku: 844 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Liberec | 7.03 | 3a | |||
Liberec-Horní Růžodol | 7.08 | 7.09 | 3 | ||
Ostašov | 7.11 | 7.11 | |||
Karlov pod Ještědem | 7.16 | 7.19 | 1 | ||
Kryštofovo Údolí | 7.23 | 7.23 | |||
Novina | 7.25 | 7.25 | |||
Křižany | 7.28 | 7.28 | 2 | ||
Zdislava | 7.33 | 7.33 | |||
Rynoltice | 7.39 | 7.39 | 2 | ||
Lvová | 7.43 | 7.43 | |||
Jablonné v Podještědí | 7.48 | 7.49 | 2 | ||
Velký Valtinov | 7.53 | 7.53 | |||
Brniště | 7.57 | 7.59 | 2 | ||
Mimoň | 8.05 | 8.06 | 3 | ||
Zákupy-Božíkov | 8.13 | 8.13 | |||
Česká Lípa hlavní nádraží | 8.22 | 8.32 | 2 | ||
Česká Lípa-Holý vrch | 8.34 | 8.34 | |||
Stružnice | 8.39 | 8.39 | 2 | ||
Horní Police | 8.43 | 8.44 | 2 | ||
Žandov | 8.45 | 8.45 | |||
Starý Šachov | 8.47 | 8.47 | |||
Františkov nad Ploučnicí | 8.52 | 8.52 | 2 | ||
Benešov nad Ploučnicí | 8.57 | 8.58 | 2 | ||
Děčín východ | 9.05 | 9.06 | 2 vlevo | ||
Děčín hlavní nádraží | 9.10 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia