R 620 „Krušnohor“ | |
Řazení vlaku: 362_n2 + ABmz346 + Bbdgmee236 + Bmz229 + 2xBpee237 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 4.33 | 2 | |||
Bohosudov | 4.45 | 4.45 | 2 | ||
Proboštov | 4.48 | 4.49 | |||
Teplice v Čechách | 4.51 | 4.53 | 2 | ||
Duchcov | 5.04 | 5.04 | |||
Bílina | 5.15 | 5.19 | 2 | ||
Most | 5.29 | 5.30 | 3 | ||
Jirkov zastávka | 5.42 | 5.42 | |||
Odb Chomutov město | 5.46 | 5.46 | |||
Chomutov | 5.49 | 5.51 | 4 | ||
Kadaň-Prunéřov | 5.59 | 6.00 | 1 | ||
Klášterec nad Ohří | 6.05 | 6.06 | 2 | ||
Ostrov nad Ohří | 6.28 | 6.29 | 3 | ||
Karlovy Vary | 6.42 | 6.44 | 2 | ||
Chodov | 6.52 | 6.53 | |||
Sokolov | 7.02 | 7.03 | 2 | ||
Kynšperk nad Ohří | 7.14 | 7.15 | 4 | ||
Cheb | 7.27 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci