R 619 „Krušnohor“ | |
Řazení vlaku: 362_n2 + 2xBpee237 + Bmz229 + Bbdgmee236 + ABmz346 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Cheb | 18.30 | 3 | |||
Kynšperk nad Ohří | 18.40 | 18.41 | 3 | ||
Sokolov | 18.53 | 18.54 | 2 | ||
Chodov | 19.03 | 19.04 | |||
Karlovy Vary | 19.12 | 19.14 | 1 | ||
Ostrov nad Ohří | 19.26 | 19.27 | 4 | ||
Klášterec nad Ohří | 19.50 | 19.51 | 3 | ||
Kadaň-Prunéřov | 19.55 | 19.56 | 2 | ||
Chomutov | 20.05 | 20.07 | 3 | ||
Odb Chomutov město | 20.09 | 20.10 | |||
Jirkov zastávka | 20.13 | 20.14 | |||
Most | 20.26 | 20.27 | 3 | ||
Bílina | 20.37 | 20.38 | 1 | ||
Teplice v Čechách | 20.58 | 20.59 | 2 | ||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 21.16 | 21.22 | 2 | ||
Praha-Holešovice | 22.26 | 22.27 | 2 | ||
Praha hlavní nádraží | 22.36 | 5 jižní část |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster