R 613 „Krušnohor“ | |
Řazení vlaku: 362_n2 + 2xBpee237 + Bmz229 + Bpee237 + Bmz229 + Bbdgmee236 + ABmz346 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Cheb | 12.30 | 3 | |||
Kynšperk nad Ohří | 12.40 | 12.41 | 3 | ||
Sokolov | 12.53 | 12.54 | 2 | ||
Chodov | 13.03 | 13.04 | |||
Karlovy Vary | 13.12 | 13.14 | 1 | ||
Ostrov nad Ohří | 13.26 | 13.27 | 4 | ||
Klášterec nad Ohří | 13.50 | 13.51 | 3 | ||
Kadaň-Prunéřov | 13.55 | 13.56 | 2 | ||
Chomutov | 14.05 | 14.07 | 3 | ||
Odb Chomutov město | 14.09 | 14.10 | |||
Jirkov zastávka | 14.13 | 14.14 | |||
Most | 14.26 | 14.27 | 3 | ||
Bílina | 14.37 | 14.38 | 1 | ||
Teplice v Čechách | 14.58 | 14.59 | 2 | ||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 15.16 | 15.22 | 2 | ||
Praha-Holešovice | 16.26 | 16.27 | 2 | ||
Praha hlavní nádraží | 16.36 | 7 severní část |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy