R 608 „Krušnohor“ | |
Řazení vlaku: 151_n2 + Bmz229 + 2xBpee237 + Bmz229 + Bbdgmee236 + ABmz346 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 15.26 | 7 jižní část | |||
Praha-Holešovice | 15.34 | 15.35 | 3 | ||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 16.37 | 16.43 | 2 | ||
Teplice v Čechách | 16.59 | 17.00 | 2 | ||
Bílina | 17.20 | 17.21 | 2 | ||
Most | 17.31 | 17.32 | 3 | ||
Jirkov zastávka | 17.44 | 17.44 | |||
Odb Chomutov město | 17.48 | 17.48 | |||
Chomutov | 17.51 | 17.53 | 4 | ||
Kadaň-Prunéřov | 18.01 | 18.02 | 1 | ||
Klášterec nad Ohří | 18.07 | 18.08 | 2 | ||
Ostrov nad Ohří | 18.30 | 18.31 | 3 | ||
Karlovy Vary | 18.44 | 18.46 | 2 | ||
Chodov | 18.54 | 18.55 | |||
Sokolov | 19.04 | 19.05 | 2 | ||
Kynšperk nad Ohří | 19.16 | 19.17 | 4 | ||
Cheb | 19.29 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök