R 606 „Krušnohor“ | |
Řazení vlaku: 151_n2 + 2xBpee237 + Bmz229 + Bpee237 + Bmz229 + Bbdgmee236 + ABmz346 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 17.26 | 7 jižní část | |||
Praha-Holešovice | 17.34 | 17.35 | 3 | ||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 18.37 | 18.43 | 2 | ||
Teplice v Čechách | 18.59 | 19.00 | 2 | ||
Duchcov | 19.11 | 19.11 | |||
Bílina | 19.22 | 19.23 | 2 | ||
Most | 19.33 | 19.34 | 3 | ||
Jirkov zastávka | 19.46 | 19.46 | |||
Odb Chomutov město | 19.50 | 19.50 | |||
Chomutov | 19.53 | 19.55 | 4 | ||
Kadaň-Prunéřov | 20.03 | 20.04 | 1 | ||
Klášterec nad Ohří | 20.09 | 20.10 | 2 | ||
Ostrov nad Ohří | 20.32 | 20.33 | 3 | ||
Karlovy Vary | 20.46 | 20.48 | 2 | ||
Chodov | 20.56 | 20.57 | |||
Sokolov | 21.06 | 21.07 | 2 | ||
Kynšperk nad Ohří | 21.18 | 21.19 | 4 | ||
Cheb | 21.31 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök