Vlak Sp 1819 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Čáslav | 18.22 | 2 | |||
Kutná Hora hlavní nádraží | 18.30 | 18.31 | 2/2 | ||
Kolín | 18.40 | 18.42 | 5 | ||
Kolín-Zálabí | 18.44 | 18.44 | |||
Velký Osek | 18.51 | 18.52 | 4 | ||
Sány | 19.01 | 19.02 | |||
Dobšice nad Cidlinou | 19.04 | 19.05 | |||
Choťovice | 19.09 | 19.10 | |||
Převýšov | 19.15 | 19.16 | |||
Chlumec nad Cidlinou | 19.21 | 19.32 | |||
Nový Bydžov | 19.40 | 19.40 | |||
Skřivany | 19.44 | 19.44 | |||
Smidary | 19.47 | 19.48 | 3 | ||
Ohnišťany | 19.52 | 19.52 | |||
Ostroměř | 19.57 | 19.58 | vlevo/4 | ||
Lázně Bělohrad | 20.08 | 20.09 | 2 | ||
Nová Paka | 20.19 | 20.20 | 3 | ||
Nová Paka město | 20.22 | 20.23 | |||
Stará Paka | 20.27 | 20.35 | Chlumecké 1 | ||
Bělá u Staré Paky zastávka | 20.40 | 20.40 | |||
Tample | 20.42 | 20.42 | |||
Roztoky u Jilemnice | 20.45 | 20.46 | 2 | ||
Martinice v Krkonoších | 20.53 | 20.54 | 3 | ||
Horní Branná | 20.59 | 20.59 | |||
Kunčice nad Labem | 21.03 | 21.04 | 4 | ||
Klášterská Lhota | 21.08 | 21.09 | |||
Prosečné | 21.12 | 21.13 | |||
Hostinné město | 21.15 | 21.16 | |||
Hostinné | 21.18 | 21.19 | 4 | ||
Chotěvice | 21.23 | 21.23 | |||
Pilníkov | 21.28 | 21.33 | 3 | ||
Trutnov-Volanov | 21.40 | 21.40 | |||
Trutnov hlavní nádraží | 21.44 | 3 |
Čáslav-Kolín jede v , nejede 23. – 31.XII., 1.VII. – 31.VIII.; Kolín-Trutnov hl.n. nejede 24., 31.XII.;
;
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia