Vlak Sp 1806 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Trutnov hlavní nádraží | 8.14 | 3 | |||
Pilníkov | 8.23 | 8.24 | 3 | ||
Hostinné | 8.31 | 8.32 | 4 | ||
Hostinné město | 8.34 | 8.35 | |||
Kunčice nad Labem | 8.44 | 8.45 | 4 | ||
Horní Branná | 8.48 | 8.49 | |||
Martinice v Krkonoších | 8.54 | 8.57 | 3 | ||
Roztoky u Jilemnice | 9.03 | 9.04 | 2 | ||
Tample | 9.07 | 9.07 | |||
Bělá u Staré Paky zastávka | 9.10 | 9.10 | |||
Stará Paka | 9.16 | 9.30 | Chlumecké 1 | ||
Nová Paka město | 9.33 | 9.34 | |||
Nová Paka | 9.36 | 9.36 | 3 | ||
Lázně Bělohrad | 9.47 | 9.47 | 2 | ||
Ostroměř | 9.56 | 9.59 | vlevo/4 | ||
Ohnišťany | 10.04 | 10.04 | |||
Skřivany | 10.10 | 10.11 | |||
Nový Bydžov | 10.14 | 10.16 | |||
Chlumec nad Cidlinou | 10.25 | 10.35 | |||
Převýšov | 10.40 | 10.41 | |||
Dobšice nad Cidlinou | 10.50 | 10.51 | |||
Sány | 10.53 | 10.54 | |||
Velký Osek | 11.00 | 11.01 | 3 | ||
Kolín-Zálabí | 11.07 | 11.07 | |||
Kolín | 11.10 | 5 |
jede v ;
;
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy