Vlak Sp 1733 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Jindřichův Hradec | 5.55 | 2 | |||
Děbolín | 6.00 | 6.00 | |||
Mnich | 6.07 | 6.07 | |||
Kardašova Řečice | 6.10 | 6.11 | 2 | ||
Doňov | 6.18 | 6.19 | 2 | ||
Řípec | 6.25 | 6.25 | |||
Veselí nad Lužnicí | 6.28 | 6.29 | 2 | ||
Veselí nad Lužnicí zastávka | 6.32 | 6.32 | |||
Ševětín | 6.40 | 6.41 | 2 | ||
České Budějovice severní zastávka | 6.56 | 6.57 | |||
České Budějovice | 6.59 | IV |
jede v
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy