Sp 1716 | |
Řazení vlaku: 842 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Tábor | 11.08 | 2/1 | |||
Božejovice | 11.23 | 11.23 | 2 | ||
Sepekov | 11.30 | 11.30 | |||
Milevsko | 11.34 | 11.35 | 3 | ||
Branice | 11.41 | 11.41 | 3 | ||
Písek město | 12.04 | 12.05 | 2 | ||
Písek jih | 12.08 | 12.08 | |||
Písek | 12.10 | 12.11 | 3 | ||
Putim | 12.16 | 12.16 | 3 | ||
Ražice | 12.20 | 12.21 | 2 | ||
Čejetice | 12.26 | 12.27 | 2 | ||
Strakonice | 12.32 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci