Vlak Sp 1286 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Lomnice nad Popelkou | 5.06 | 3 | |||
Nová Ves nad Popelkou | 5.10 | 5.10 | |||
Syřenov | 5.14 | 5.14 | |||
Ústí u Staré Paky | 5.18 | 5.18 | |||
Stará Paka | 5.22 | 5.25 | Chlumecké 1 vpr | ||
Bělá u Staré Paky | 5.30 | 5.30 | |||
Libštát | 5.34 | 5.34 | |||
Košťálov | 5.37 | 5.37 | 2 | ||
Nedvězí | 5.41 | 5.41 | |||
Semily | 5.45 | 5.45 | 2 | ||
Železný Brod | 5.52 | 5.53 | 1 | ||
Malá Skála | 5.59 | 6.00 | 3 | ||
Turnov | 6.09 | 6.13 | 2/2 | ||
Sychrov | 6.20 | 6.21 | 3 | ||
Hodkovice nad Mohelkou | 6.27 | 6.28 | 2 | ||
Rychnov u Jablonce nad Nisou | 6.34 | 6.35 | 3 | ||
Jeřmanice | 6.41 | 6.42 | 2 | ||
Liberec | 6.52 | 3a |
jede v ;
dopravce ARRIVA vlaky s.r.o.; ; ; ;
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci