Vlak R 1143 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Tanvald | 5.51 | ||||
Velké Hamry město | 5.55 | 5.55 | |||
Plavy | 5.58 | 5.59 | |||
Jesenný | 6.07 | 6.08 | |||
Železný Brod | 6.15 | 6.20 | 2 | ||
Malá Skála | 6.26 | 6.27 | 3 | ||
Turnov | 6.35 | 6.44 | 3/4 | ||
Mnichovo Hradiště | 6.56 | 6.58 | 2 | ||
Bakov nad Jizerou město | 7.03 | 7.04 | |||
Mladá Boleslav hlavní nádraží | 7.14 | 7.23 | 3 | ||
Všetaty | 7.49 | 7.50 | 1/2 | ||
Neratovice | 7.56 | 7.58 | 3 | ||
Neratovice sídliště | 7.59 | 8.00 | |||
Praha-Čakovice | 8.11 | 8.13 | 2 | ||
Praha-Vysočany | 8.25 | 8.26 | 2 | ||
Praha hlavní nádraží | 8.32 | 5 severní část |
Tanvald-Turnov jede v , a 24.XII., 2.IV., 28.IX., 28.X., 17.XI., nejede 26.XII., 2.I., 3.IV.;
dopravce ARRIVA vlaky s.r.o.; ; ; ; ; ; 2.; Tanvald – Příšovice platí také jízdní doklady IDOL; Loukov u Mnichova Hradiště – Praha hl.n. platí také jízdní doklady PID
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök