R 1070 | |
Řazení vlaku: 2x845.2 + 810 + 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Pardubice hlavní nádraží | 15.03 | 4 | |||
Pardubice-Rosice nad Labem | 15.06 | 15.08 | 3 | ||
Hradec Králové hlavní nádraží | 15.23 | 15.28 | 2 | ||
Jaroměř | 15.41 | 15.44 | 2 | ||
Dvůr Králové nad Labem | 15.56 | 15.57 | |||
Stará Paka | 16.25 | 16.30 | Pardubické 2 | ||
Semily | 16.46 | 16.47 | 2 | ||
Železný Brod | 16.55 | 16.57 | 2 | ||
Malá Skála | 17.03 | 17.04 | 3 | ||
Turnov | 17.16 | 17.20 | 2/2 | ||
Rychnov u Jablonce nad Nisou | 17.37 | 17.38 | 3 | ||
Liberec | 17.55 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia