R 1066 | |
Řazení vlaku: 2x845.2 + 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Pardubice hlavní nádraží | 11.03 | 4 | |||
Pardubice-Rosice nad Labem | 11.06 | 11.08 | 3 | ||
Hradec Králové hlavní nádraží | 11.23 | 11.26 | 2 | ||
Jaroměř | 11.39 | 11.43 | 2 | ||
Dvůr Králové nad Labem | 11.55 | 11.56 | |||
Stará Paka | 12.24 | 12.30 | Pardubické 2 | ||
Semily | 12.46 | 12.47 | 2 | ||
Železný Brod | 12.55 | 12.57 | 2 | ||
Malá Skála | 13.03 | 13.04 | 3 | ||
Turnov | 13.16 | 13.20 | 2/2 | ||
Rychnov u Jablonce nad Nisou | 13.37 | 13.40 | 2 | ||
Liberec | 13.56 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster