R 1063 | |
Řazení vlaku: 2x845.2 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Liberec | 6.03 | 4 | |||
Rychnov u Jablonce nad Nisou | 6.19 | 6.20 | 3 | ||
Turnov | 6.39 | 6.41 | 2/2 | ||
Malá Skála | 6.49 | 6.50 | 3 | ||
Železný Brod | 6.56 | 6.57 | 4 | ||
Semily | 7.04 | 7.05 | 2 | ||
Stará Paka | 7.25 | 7.26 | Pardubické 1 | ||
Dvůr Králové nad Labem | 7.54 | 8.00 | 2 | ||
Jaroměř | 8.14 | 8.19 | 2 | ||
Hradec Králové hlavní nádraží | 8.33 | 8.38 | |||
Pardubice-Rosice nad Labem | 8.52 | 8.53 | 3 | ||
Pardubice hlavní nádraží | 8.56 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci