Vlak 7177 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Ústí nad Orlicí | 20.41 | 4 | |||
Dolní Libchavy | x | 20.45 | 20.45 | ||
Černovír | x | 20.48 | 20.48 | ||
Lanšperk | 20.50 | 20.50 | 1 | ||
Hnátnice | x | 20.53 | 20.53 | ||
Dolní Dobrouč | x | 20.55 | 20.55 | ||
Letohrad | 20.59 | 21.01 | 1 | ||
Verměřovice | x | 21.06 | 21.06 | ||
Jablonné nad Orlicí | 21.10 | 21.11 | 2 | ||
Jamné nad Orlicí | x | 21.14 | 21.14 | ||
Těchonín | 21.18 | 21.21 | 1 | ||
Mladkov | x | 21.25 | 21.25 | ||
Lichkov | 21.28 | 21.29 | 1 | ||
Dolní Lipka | 21.35 | 21.37 | 5 | ||
Králíky zastávka | x | 21.40 | 21.40 | ||
Králíky | 21.43 | 21.45 | 1 | ||
Dolní Orlice | x | 21.48 | 21.48 | ||
Červená Voda | 21.51 | 21.53 | 1 | ||
Červená Voda-Pod rozhlednou | x | 21.55 | 21.55 | ||
Moravský Karlov | 21.58 | 1 |
jede v , nejede 31.12.
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci