Vlak 7171 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Ústí nad Orlicí | 16.41 | 4 | |||
Dolní Libchavy | x | 16.45 | 16.45 | ||
Černovír | x | 16.48 | 16.48 | ||
Lanšperk | 16.50 | 16.50 | 1 | ||
Hnátnice | x | 16.53 | 16.53 | ||
Dolní Dobrouč | x | 16.55 | 16.55 | ||
Letohrad | 16.59 | 17.07 | 1 | ||
Verměřovice | x | 17.12 | 17.12 | ||
Jablonné nad Orlicí | 17.16 | 17.17 | 2 | ||
Jamné nad Orlicí | x | 17.20 | 17.20 | ||
Těchonín | 17.24 | 17.24 | 1 | ||
Mladkov | x | 17.29 | 17.29 | ||
Lichkov | 17.32 | 17.36 | 1 | ||
Dolní Lipka | 17.41 | 17.43 | 5 | ||
Králíky zastávka | x | 17.47 | 17.47 | ||
Králíky | 17.49 | 17.51 | 1 | ||
Dolní Orlice | x | 17.54 | 17.54 | ||
Červená Voda | 17.58 | 18.00 | 1 | ||
Červená Voda-Pod rozhlednou | x | 18.02 | 18.02 | ||
Moravský Karlov | 18.05 | 1 |
jede v , nejede 31.12.
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia