Vlak 7163 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Ústí nad Orlicí | 12.41 | 4 | |||
Dolní Libchavy | x | 12.45 | 12.45 | ||
Černovír | x | 12.48 | 12.48 | ||
Lanšperk | 12.50 | 12.50 | 1 | ||
Hnátnice | x | 12.53 | 12.53 | ||
Dolní Dobrouč | x | 12.55 | 12.55 | ||
Letohrad | 12.59 | 13.01 | 1 | ||
Verměřovice | x | 13.06 | 13.06 | ||
Jablonné nad Orlicí | 13.10 | 13.11 | 2 | ||
Jamné nad Orlicí | x | 13.14 | 13.14 | ||
Těchonín | 13.18 | 13.19 | 1 | ||
Mladkov | x | 13.23 | 13.23 | ||
Lichkov | 13.26 | 13.27 | 1 | ||
Dolní Lipka | 13.33 | 13.35 | 5 | ||
Králíky zastávka | x | 13.38 | 13.38 | ||
Králíky | 13.41 | 1 |
jede v
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster