Os 7033 | |
Řazení vlaku: 844 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Cheb | 14.47 | 2 | |||
Tršnice | 14.51 | 14.52 | 1 | ||
Nebanice | x | 14.56 | 14.56 | 1 | |
Kynšperk nad Ohří | 14.59 | 15.00 | 1 | ||
Dasnice | 15.05 | 15.06 | 1 | ||
Hlavno | x | 15.10 | 15.10 | ||
Citice | 15.12 | 15.12 | 1 | ||
Sokolov | 15.15 | 15.16 | 1 | ||
Královské Poříčí | x | 15.19 | 15.19 | ||
Nové Sedlo u Lokte | 15.24 | 15.25 | 1 | ||
Chodov | 15.28 | 15.29 | 1 | ||
Karlovy Vary-Dvory | x | 15.34 | 15.34 | 1 | |
Karlovy Vary | 15.39 | 15.41 | 1 | ||
Karlovy Vary dolní nádraží | 15.46 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy