Os 7008 | |
Řazení vlaku: 844 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Chomutov | 14.53 | 1 | |||
Kadaň-Prunéřov | 15.02 | 15.03 | 2 | ||
Klášterec nad Ohří | 15.08 | 15.20 | 2 | ||
Kotvina | x | 15.24 | 15.24 | ||
Perštejn | 15.27 | 15.28 | 2 | ||
Boč | x | 15.31 | 15.31 | ||
Stráž nad Ohří | 15.34 | 15.35 | 2 | ||
Vojkovice nad Ohří | 15.40 | 15.41 | 2 | ||
Ostrov nad Ohří | 15.47 | 15.48 | 2 | ||
Hájek | x | 15.54 | 15.54 | 2 | |
Dalovice | x | 15.59 | 15.59 | 2 | |
Karlovy Vary | 16.03 | 16.13 | 2 | ||
Karlovy Vary-Dvory | x | 16.17 | 16.17 | 2 | |
Chodov | 16.22 | 16.23 | 2 | ||
Nové Sedlo u Lokte | 16.26 | 16.27 | 2 | ||
Královské Poříčí | x | 16.32 | 16.32 | ||
Sokolov | 16.34 | 16.35 | 2 | ||
Citice | 16.39 | 16.39 | 2 | ||
Hlavno | x | 16.41 | 16.41 | ||
Dasnice | 16.45 | 16.46 | 2 | ||
Kynšperk nad Ohří | 16.51 | 16.52 | 2 | ||
Nebanice | x | 16.55 | 16.55 | 2 | |
Tršnice | 17.00 | 17.00 | 2 | ||
Cheb | 17.06 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci