Os 7007 | |
Řazení vlaku: 844 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Mariánské Lázně | 10.38 | 4 | |||
Valy u Mariánských Lázní | x | 10.41 | 10.41 | 1 | |
Lázně Kynžvart | 10.46 | 10.48 | 2 | ||
Dolní Žandov | 10.52 | 10.53 | 1 | ||
Salajna | x | 10.56 | 10.56 | ||
Lipová u Chebu | 10.59 | 10.59 | 2 | ||
Stebnice | x | 11.02 | 11.02 | ||
Cheb-Všeboř | x | 11.05 | 11.05 | ||
Cheb | 11.09 | 11.30 | 6 | ||
Tršnice | 11.35 | 11.36 | 1 | ||
Nebanice | x | 11.40 | 11.40 | 1 | |
Kynšperk nad Ohří | 11.43 | 11.44 | 1 | ||
Dasnice | 11.49 | 11.50 | 1 | ||
Hlavno | x | 11.54 | 11.54 | ||
Citice | 11.56 | 11.56 | 1 | ||
Sokolov | 11.59 | 12.00 | 1 | ||
Královské Poříčí | x | 12.03 | 12.03 | ||
Nové Sedlo u Lokte | 12.08 | 12.09 | 1 | ||
Chodov | 12.12 | 12.13 | 1 | ||
Karlovy Vary-Dvory | x | 12.18 | 12.18 | 1 | |
Karlovy Vary | 12.23 | 12.26 | 1 | ||
Dalovice | x | 12.29 | 12.29 | 1 | |
Hájek | x | 12.33 | 12.33 | 1 | |
Ostrov nad Ohří | 12.40 | 12.41 | 1 | ||
Vojkovice nad Ohří | 12.46 | 12.47 | 1 | ||
Stráž nad Ohří | 12.52 | 12.53 | 4 | ||
Boč | x | 12.56 | 12.56 | ||
Perštejn | 13.00 | 13.01 | 1 | ||
Kotvina | x | 13.05 | 13.05 | ||
Klášterec nad Ohří | 13.09 | 13.13 | 1 | ||
Kadaň-Prunéřov | 13.18 | 13.18 | 1 | ||
Málkov | x | 13.23 | 13.23 | ||
Chomutov | 13.28 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster