Os 6120 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Úštěk | 4.15 | 1 | |||
Liběšice | 4.21 | 4.22 | 1 | ||
Horní Řepčice | x | 4.25 | 4.25 | ||
Ploskovice | x | 4.32 | 4.32 | ||
Trnovany u Litoměřic | x | 4.36 | 4.36 | ||
Litoměřice horní nádraží | 4.41 | 4.43 | 1 | ||
Litoměřice Cihelna | x | 4.45 | 4.45 | ||
Žalhostice | 4.48 | 4.49 | 1 | ||
Lovosice | 4.54 | 5.36 | 7 | ||
Sulejovice | x | 5.40 | 5.40 | ||
Čížkovice | 5.44 | 5.44 | 1 | ||
Úpohlavy | x | 5.47 | 5.47 | ||
Chotěšov pod Hazmburkem | x | 5.52 | 5.52 | 1 | |
Slatina pod Hazmburkem | x | 5.54 | 5.54 | ||
Libochovice | 5.57 | 5.58 | 1 | ||
Libochovice město | 6.00 | 6.00 | 1b | ||
Dubany | x | 6.03 | 6.03 | ||
Křesín | x | 6.06 | 6.06 | ||
Koštice nad Ohří | x | 6.08 | 6.08 | ||
Pátek | x | 6.12 | 6.12 | ||
Slavětín nad Ohří | x | 6.16 | 6.16 | ||
Veltěže | x | 6.20 | 6.20 | ||
Louny | 6.24 | 6.29 | 4 | ||
Louny střed | x | 6.32 | 6.32 | ||
Louny město | x | 6.34 | 6.34 | 1 | |
Březno u Postoloprt | 6.40 | 6.41 | 1 | ||
Postoloprty | 6.46 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy