EN 442 „Slovakia“ | |
Řazení vlaku: 757 + Bmz + Bpeer61 + Bvcmbz + WLABmee62 + WLABmz826 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Humenné | 19.46 | ||||
Strážske | 19.55 | 19.56 | |||
Michalovce | 20.07 | 20.11 | |||
Bánovce nad Ondavou | 20.20 | 20.21 | |||
Trebišov | 20.31 | 20.32 | |||
Košice | 21.17 | 22.07 | |||
Kysak | 22.19 | 22.21 | |||
Margecany | 22.35 | 22.36 | |||
Spišská Nová Ves | 23.02 | 23.03 | |||
Poprad-Tatry | 23.21 | 23.42 | |||
Liptovský Mikuláš | 0.28 | 0.29 | |||
Ružomberok | 0.46 | 0.47 | |||
Žilina | 1.28 | 1.41 | |||
Čadca | 2.06 | 2.08 | 2 | ||
Bohumín | 2.58 | 3.28 | 4 | ||
Ostrava hlavní nádraží | 3.35 | 3.37 | 2 | ||
Ostrava-Svinov | 3.44 | 3.46 | 2 | ||
Olomouc hlavní nádraží | 4.44 | 4.46 | 2 | ||
Česká Třebová | 5.34 | 5.36 | 16 | ||
Pardubice hlavní nádraží | 6.12 | 6.14 | 2 | ||
Praha hlavní nádraží | 7.56 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy