Os 3367 | |
Řazení vlaku: 650 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Suchdol nad Odrou | 12.49 | 3 | |||
Hladké Životice | x | 12.53 | 12.53 | ||
Studénka | 12.57 | 12.58 | 1 | ||
Jistebník | 13.03 | 13.03 | 1 | ||
Polanka nad Odrou | x | 13.06 | 13.06 | ||
Ostrava-Svinov | 13.10 | 13.13 | 1 | ||
Ostrava-Mariánské Hory | x | 13.16 | 13.16 | ||
Ostrava hlavní nádraží | 13.20 | 5 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster