Os 3306 | |
Řazení vlaku: 163 + Bdt280 + Bdt262 + Bdt280 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Bohumín | 14.18 | 4 | |||
Ostrava hlavní nádraží | 14.25 | 14.27 | 2 | ||
Ostrava-Mariánské Hory | 14.29 | 14.30 | |||
Ostrava-Svinov | 14.33 | 14.38 | 2 | ||
Polanka nad Odrou | 14.41 | 14.42 | |||
Jistebník | 14.45 | 14.46 | 2 | ||
Studénka | 14.51 | 14.56 | 4 | ||
Hladké Životice | 15.02 | 15.02 | |||
Suchdol nad Odrou | 15.06 | 15.11 | 4 | ||
Jeseník nad Odrou | 15.14 | 15.15 | |||
Polom | 15.19 | 15.20 | 2 | ||
Bělotín | 15.23 | 15.23 | |||
Hranice na Moravě | 15.28 | 15.29 | 2 | ||
Drahotuše | 15.32 | 15.33 | 2 | ||
Lipník nad Bečvou | 15.38 | 15.39 | 2 | ||
Osek nad Bečvou | 15.42 | 15.42 | |||
Prosenice | 15.45 | 15.45 | 2 | ||
Přerov | 15.53 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster