Os 3304 | |
Řazení vlaku: 460 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Bohumín | 6.14 | 4 | |||
Ostrava hlavní nádraží | 6.20 | 6.22 | 2 | ||
Ostrava-Mariánské Hory | 6.24 | 6.25 | |||
Ostrava-Svinov | 6.28 | 6.29 | 2 | ||
Polanka nad Odrou | 6.32 | 6.33 | |||
Jistebník | 6.36 | 6.37 | 2 | ||
Studénka | 6.42 | 6.43 | 2 | ||
Hladké Životice | 6.47 | 6.48 | |||
Suchdol nad Odrou | 6.52 | 6.53 | 2 | ||
Jeseník nad Odrou | 6.56 | 6.56 | |||
Polom | 7.01 | 7.01 | 2 | ||
Bělotín | 7.05 | 7.05 | |||
Hranice na Moravě | 7.11 | 7 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia