Sp 1950 | |
Řazení vlaku: 362_n2 + Bdmtee281 + Bdmtee275 + Bdt279 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 17.41 | 7 | |||
Ústí nad Labem západ | 17.43 | 17.44 | 2b | ||
Teplice v Čechách | 17.58 | 17.59 | 2 | ||
Duchcov | 18.09 | 18.10 | |||
Bílina | 18.20 | 18.21 | 2 | ||
Most | 18.31 | 18.32 | 2 | ||
Jirkov zastávka | 18.44 | 18.44 | |||
Odb Chomutov město | 18.47 | 18.48 | |||
Chomutov | 18.51 | 18.53 | 2 | ||
Kadaň-Prunéřov | 19.01 | 19.02 | 2 | ||
Klášterec nad Ohří | 19.07 | 19.08 | 2 | ||
Perštejn | 19.15 | 19.16 | 2 | ||
Boč | x | 19.19 | 19.19 | ||
Stráž nad Ohří | 19.23 | 19.23 | 2 | ||
Vojkovice nad Ohří | 19.29 | 19.29 | 2 | ||
Ostrov nad Ohří | 19.35 | 19.36 | 2 | ||
Hájek | x | 19.43 | 19.43 | 2 | |
Dalovice | x | 19.48 | 19.49 | 2 | |
Karlovy Vary | 19.52 | 19.54 | 2 | ||
Karlovy Vary-Dvory | x | 19.58 | 19.59 | 2 | |
Chodov | 20.03 | 20.04 | 2 | ||
Nové Sedlo u Lokte | 20.07 | 20.08 | 2 | ||
Královské Poříčí | x | 20.13 | 20.13 | ||
Sokolov | 20.16 | 20.17 | 2 | ||
Citice | 20.20 | 20.20 | 2 | ||
Hlavno | x | 20.22 | 20.22 | ||
Dasnice | 20.26 | 20.27 | 2 | ||
Kynšperk nad Ohří | 20.32 | 20.33 | 2 | ||
Nebanice | x | 20.36 | 20.36 | 2 | |
Tršnice | 20.41 | 20.41 | 2 | ||
Cheb | 20.47 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci