Os 18828 | |
Řazení vlaku: 210 + Bdmteeo294 + BDs449 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Rybník | 11.05 | 7 | |||
Rožmberk nad Vltavou | 11.16 | 11.17 | 1 | ||
Herbertov | 11.19 | 11.19 | |||
Těchoraz | 11.23 | 11.23 | |||
Vyšší Brod klášter | 11.26 | 11.28 | 2 | ||
Čertova Stěna | 11.32 | 11.32 | |||
Loučovice | 11.39 | 11.40 | 1 | ||
Loučovice zastávka | 11.44 | 11.44 | |||
Lipno nad Vltavou | 11.47 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster