Sp 1837 | |
Řazení vlaku: 854 + Bdtn757 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Hradec Králové hlavní nádraží | 19.05 | 6 | |||
Hradec Králové-Slezské Předměstí | 19.10 | 19.11 | 1 | ||
Třebechovice pod Orebem | 19.18 | 19.20 | 1 | ||
Týniště nad Orlicí | 19.27 | 19.31 | 1 | ||
Čestice | 19.37 | 19.37 | |||
Častolovice | 19.40 | 19.41 | 2 | ||
Kostelec nad Orlicí město | 19.44 | 19.45 | |||
Doudleby nad Orlicí | 19.50 | 19.51 | 1 | ||
Záměl | 19.54 | 19.55 | |||
Potštejn | 19.58 | 19.59 | 1 | ||
Sopotnice | 20.03 | 20.03 | |||
Litice nad Orlicí | 20.07 | 20.08 | 1 | ||
Bohousová | 20.11 | 20.11 | |||
Žamberk | 20.17 | 20.18 | 1 | ||
Lukavice v Čechách | 20.23 | 20.23 | |||
Letohrad | 20.27 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci