EC 107 „Sobieski“ | |
Řazení vlaku: EP09 + 2xB11mnouz + A9mnouz + B10bmnouz + B11mnouz + B11mnopuvz Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Gdynia Główna | 11.04 | ||||
Sopot | 11.11 | 11.13 | |||
Gdańsk Oliwa | 11.17 | 11.19 | |||
Gdańsk Wrzeszcz | 11.23 | 11.25 | |||
Gdańsk Główny | 11.29 | 11.34 | |||
Tczew | 11.50 | 11.51 | |||
Malbork | 12.02 | 12.03 | |||
Iława Główna | 12.37 | 12.38 | |||
Działdowo | 13.09 | 13.10 | |||
Warszawa Wschodnia | 14.16 | 14.19 | |||
Warszawa Centralna | 14.25 | 14.50 | |||
Warszawa Zachodnia | 14.54 | 14.56 | |||
Zawiercie | 16.43 | 16.44 | |||
Sosnowiec Główny | 17.05 | 17.07 | |||
Katowice | 17.16 | 17.21 | |||
Rybnik | 18.00 | 18.02 | |||
Wodzisław Śląski | 18.15 | 18.16 | |||
Chałupki | 18.32 | 18.34 | 2 | ||
Bohumín | 18.40 | 18.51 | 4 | ||
Ostrava hlavní nádraží | 18.58 | 19.00 | 2 | ||
Ostrava-Svinov | 19.06 | 19.08 | 2 | ||
Hranice na Moravě | 19.32 | 19.33 | 2 | ||
Přerov | 19.51 | 19.53 | 4 | ||
Otrokovice | 20.07 | 20.08 | 2 | ||
Staré Město u Uherského Hradiště | 20.17 | 20.18 | 2 | ||
Hodonín | 20.33 | 20.34 | 2 | ||
Břeclav | 20.45 | 20.55 | 5 | ||
Wien Hbf | 21.49 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök