Os 9518 | |
Řazení vlaku: 854 + Bdtn756 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha-Vršovice | 20.42 | 3 | |||
Praha hlavní nádraží | 20.46 | 20.47 | 28b | ||
Praha-Vysočany | 20.53 | 20.53 | 3 | ||
Praha-Satalice | 21.02 | 21.04 | 1 | ||
Praha-Kbely | x | 21.07 | 21.07 | ||
Praha-Čakovice | 21.11 | 21.12 | 1 | ||
Hovorčovice | x | 21.17 | 21.17 | ||
Měšice u Prahy | 21.20 | 21.20 | 1 | ||
Zlonín | x | 21.22 | 21.22 | ||
Kojetice u Prahy | x | 21.25 | 21.25 | ||
Neratovice sídliště | x | 21.28 | 21.28 | ||
Neratovice | 21.31 | 21.32 | 1 | ||
Tišice | x | 21.35 | 21.35 | ||
Všetaty | 21.39 | 21.43 | 16a | ||
Byšice | 21.46 | 21.47 | 1 | ||
Kojovice | x | 21.51 | 21.51 | ||
Košátky | x | 21.53 | 21.53 | ||
Kropáčova Vrutice | 21.56 | 21.57 | 1 | ||
Zdětín u Chotětova | x | 22.03 | 22.03 | ||
Chotětov | 22.07 | 22.07 | 1 | ||
Krnsko | x | 22.14 | 22.14 | ||
Mladá Boleslav hlavní nádraží | 22.18 | 22.41 | 1 | ||
Mladá Boleslav-Debř | 22.46 | 22.47 | 1 | ||
Bakov nad Jizerou | 22.52 | 22.52 | 1 | ||
Bakov nad Jizerou město | x | 22.54 | 22.54 | ||
Mnichovo Hradiště | 22.59 | 22.59 | 3 | ||
Březina nad Jizerou | x | 23.04 | 23.04 | ||
Loukov u Mnichova Hradiště | 23.06 | 23.06 | 1 | ||
Příšovice | 23.10 | 23.10 | 1 | ||
Turnov | 23.15 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia