Os 8877 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Beroun | 22.50 | 12b | |||
Srbsko | 22.55 | 22.55 | |||
Karlštejn | 22.59 | 23.00 | 1 | ||
Zadní Třebaň | 23.03 | 23.04 | 1 | ||
Řevnice | 23.06 | 23.07 | 1 | ||
Dobřichovice | 23.10 | 23.11 | 1 | ||
Všenory | 23.13 | 23.13 | |||
Černošice-Mokropsy | 23.16 | 23.16 | |||
Černošice | 23.18 | 23.19 | |||
Praha-Radotín | 23.22 | 23.23 | 1 | ||
Praha-Velká Chuchle | 23.26 | 23.26 | |||
Praha-Smíchov | 23.34 | 23.35 | 1 | ||
Praha hlavní nádraží | 23.42 | 1b |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy