Os 8874 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 23.20 | 9b | |||
Praha-Smíchov | 23.26 | 23.28 | 2 | ||
Praha-Velká Chuchle | 23.34 | 23.34 | |||
Praha-Radotín | 23.36 | 23.37 | 2 | ||
Černošice | 23.41 | 23.41 | |||
Černošice-Mokropsy | 23.43 | 23.44 | |||
Všenory | 23.46 | 23.47 | |||
Dobřichovice | 23.48 | 23.49 | 2 | ||
Řevnice | 23.52 | 23.53 | 2 | ||
Zadní Třebaň | 23.56 | 23.56 | 2 | ||
Karlštejn | 0.00 | 0.01 | 2 | ||
Srbsko | 0.05 | 0.05 | |||
Beroun | 0.10 | 12b |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci