Os 8866 | |
Řazení vlaku: 2x471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Český Brod | 19.08 | 3 | |||
Rostoklaty | 19.12 | 19.12 | |||
Tuklaty | 19.15 | 19.15 | |||
Úvaly | 19.18 | 19.19 | 2 | ||
Praha-Klánovice | 19.22 | 19.22 | |||
Praha-Běchovice střed | 19.25 | 19.25 | |||
Praha-Běchovice | 19.27 | 19.29 | 2 | ||
Praha-Dolní Počernice | 19.31 | 19.31 | |||
Praha-Kyje | 19.34 | 19.34 | |||
Praha-Libeň | 19.38 | 19.39 | 2 | ||
Praha hlavní nádraží | 19.46 | 19.50 | 9 | ||
Praha-Smíchov | 19.56 | 19.58 | 2 | ||
Praha-Velká Chuchle | 20.04 | 20.04 | |||
Praha-Radotín | 20.06 | 20.07 | 2 | ||
Černošice | 20.11 | 20.11 | |||
Černošice-Mokropsy | 20.13 | 20.14 | |||
Všenory | 20.16 | 20.17 | |||
Dobřichovice | 20.18 | 20.19 | 2 | ||
Řevnice | 20.22 | 20.23 | 2 | ||
Zadní Třebaň | 20.26 | 20.26 | 2 | ||
Karlštejn | 20.30 | 20.31 | 2 | ||
Srbsko | 20.35 | 20.35 | |||
Beroun | 20.40 | 12b |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök