Os 8863 | |
Řazení vlaku: 471 + 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Beroun | 18.20 | 12b | |||
Srbsko | 18.25 | 18.25 | |||
Karlštejn | 18.29 | 18.30 | 1 | ||
Zadní Třebaň | 18.33 | 18.34 | 1 | ||
Řevnice | 18.36 | 18.37 | 1 | ||
Dobřichovice | 18.40 | 18.41 | 1 | ||
Všenory | 18.43 | 18.43 | |||
Černošice-Mokropsy | 18.46 | 18.46 | |||
Černošice | 18.48 | 18.49 | |||
Praha-Radotín | 18.52 | 18.53 | 1 | ||
Praha-Velká Chuchle | 18.56 | 18.56 | |||
Praha-Smíchov | 19.04 | 19.05 | 1 | ||
Praha hlavní nádraží | 19.12 | 19.14 | 1b | ||
Praha-Libeň | 19.20 | 19.21 | 3 | ||
Praha-Kyje | 19.24 | 19.24 | |||
Praha-Dolní Počernice | 19.26 | 19.26 | |||
Praha-Běchovice | 19.29 | 19.30 | 1 | ||
Praha-Běchovice střed | 19.31 | 19.31 | |||
Praha-Klánovice | 19.34 | 19.34 | |||
Úvaly | 19.39 | 19.39 | 1c | ||
Tuklaty | 19.42 | 19.42 | |||
Rostoklaty | 19.45 | 19.45 | |||
Český Brod | 19.50 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy