Os 8859 | |
Řazení vlaku: 2x471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Beroun | 17.20 | 12b | |||
Srbsko | 17.25 | 17.25 | |||
Karlštejn | 17.29 | 17.30 | 1 | ||
Zadní Třebaň | 17.33 | 17.34 | 1 | ||
Řevnice | 17.36 | 17.37 | 1 | ||
Dobřichovice | 17.40 | 17.41 | 1 | ||
Všenory | 17.43 | 17.43 | |||
Černošice-Mokropsy | 17.46 | 17.46 | |||
Černošice | 17.48 | 17.49 | |||
Praha-Radotín | 17.52 | 17.53 | 1 | ||
Praha-Velká Chuchle | 17.56 | 17.56 | |||
Praha-Smíchov | 18.04 | 18.05 | 1 | ||
Praha hlavní nádraží | 18.12 | 18.14 | 1b | ||
Praha-Libeň | 18.20 | 18.21 | 3 | ||
Praha-Kyje | 18.24 | 18.24 | |||
Praha-Dolní Počernice | 18.26 | 18.26 | |||
Praha-Běchovice | 18.29 | 18.30 | 1 | ||
Praha-Běchovice střed | 18.31 | 18.31 | |||
Praha-Klánovice | 18.34 | 18.34 | |||
Úvaly | 18.39 | 18.39 | 1c | ||
Tuklaty | 18.42 | 18.42 | |||
Rostoklaty | 18.45 | 18.45 | |||
Český Brod | 18.52 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy