Os 8856 | |
Řazení vlaku: 471 + 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Český Brod | 16.34 | 3 | |||
Rostoklaty | 16.39 | 16.39 | |||
Tuklaty | 16.42 | 16.42 | |||
Úvaly | 16.45 | 16.49 | 4 | ||
Praha-Klánovice | 16.52 | 16.52 | |||
Praha-Běchovice střed | 16.55 | 16.55 | |||
Praha-Běchovice | 16.57 | 16.59 | 2 | ||
Praha-Dolní Počernice | 17.01 | 17.01 | |||
Praha-Kyje | 17.04 | 17.04 | |||
Praha-Libeň | 17.08 | 17.09 | 2 | ||
Praha hlavní nádraží | 17.16 | 17.20 | 9 | ||
Praha-Smíchov | 17.26 | 17.28 | 2 | ||
Praha-Velká Chuchle | 17.34 | 17.34 | |||
Praha-Radotín | 17.36 | 17.37 | 2 | ||
Černošice | 17.41 | 17.41 | |||
Černošice-Mokropsy | 17.43 | 17.44 | |||
Všenory | 17.46 | 17.47 | |||
Dobřichovice | 17.48 | 17.49 | 2 | ||
Řevnice | 17.52 | 17.53 | 2 | ||
Zadní Třebaň | 17.56 | 17.56 | 2 | ||
Karlštejn | 18.00 | 18.01 | 2 | ||
Srbsko | 18.05 | 18.05 | |||
Beroun | 18.10 | 12b |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci