Os 8855 | |
Řazení vlaku: 2x471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Beroun | 16.20 | 12b | |||
Srbsko | 16.25 | 16.25 | |||
Karlštejn | 16.29 | 16.30 | 1 | ||
Zadní Třebaň | 16.33 | 16.34 | 1 | ||
Řevnice | 16.36 | 16.37 | 1 | ||
Dobřichovice | 16.40 | 16.41 | 1 | ||
Všenory | 16.43 | 16.43 | |||
Černošice-Mokropsy | 16.46 | 16.46 | |||
Černošice | 16.48 | 16.49 | |||
Praha-Radotín | 16.52 | 16.53 | 1 | ||
Praha-Velká Chuchle | 16.56 | 16.56 | |||
Praha-Smíchov | 17.04 | 17.05 | 1 | ||
Praha hlavní nádraží | 17.12 | 17.14 | 1b | ||
Praha-Libeň | 17.20 | 17.21 | 3 | ||
Praha-Kyje | 17.24 | 17.24 | |||
Praha-Dolní Počernice | 17.26 | 17.26 | |||
Praha-Běchovice | 17.29 | 17.30 | 1 | ||
Praha-Běchovice střed | 17.31 | 17.31 | |||
Praha-Klánovice | 17.34 | 17.34 | |||
Úvaly | 17.39 | 17.39 | 1c | ||
Tuklaty | 17.42 | 17.42 | |||
Rostoklaty | 17.45 | 17.45 | |||
Český Brod | 17.52 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster