Os 8838 | |
Řazení vlaku: 2x471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 12.50 | 1 | |||
Praha-Smíchov | 12.56 | 12.58 | 2 | ||
Praha-Velká Chuchle | 13.04 | 13.04 | |||
Praha-Radotín | 13.06 | 13.07 | 2 | ||
Černošice | 13.11 | 13.11 | |||
Černošice-Mokropsy | 13.13 | 13.14 | |||
Všenory | 13.16 | 13.17 | |||
Dobřichovice | 13.18 | 13.19 | 2 | ||
Řevnice | 13.22 | 13.23 | 2 | ||
Zadní Třebaň | 13.26 | 13.26 | 2 | ||
Karlštejn | 13.30 | 13.31 | 2 | ||
Srbsko | 13.35 | 13.35 | |||
Beroun | 13.40 | 12b |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök