Os 8837 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Beroun | 11.50 | 12b | |||
Srbsko | 11.55 | 11.55 | |||
Karlštejn | 11.59 | 12.00 | 1 | ||
Zadní Třebaň | 12.03 | 12.04 | 1 | ||
Řevnice | 12.06 | 12.07 | 1 | ||
Dobřichovice | 12.10 | 12.11 | 1 | ||
Všenory | 12.13 | 12.13 | |||
Černošice-Mokropsy | 12.16 | 12.16 | |||
Černošice | 12.18 | 12.19 | |||
Praha-Radotín | 12.22 | 12.23 | 1 | ||
Praha-Velká Chuchle | 12.26 | 12.26 | |||
Praha-Smíchov | 12.34 | 12.35 | 1 | ||
Praha hlavní nádraží | 12.42 | 1b |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster