Os 8825 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Beroun | 8.50 | 12b | |||
Srbsko | 8.55 | 8.55 | |||
Karlštejn | 8.59 | 9.00 | 1 | ||
Zadní Třebaň | 9.03 | 9.04 | 1 | ||
Řevnice | 9.06 | 9.07 | 1 | ||
Dobřichovice | 9.10 | 9.11 | 1 | ||
Všenory | 9.13 | 9.13 | |||
Černošice-Mokropsy | 9.16 | 9.16 | |||
Černošice | 9.18 | 9.19 | |||
Praha-Radotín | 9.22 | 9.23 | 1 | ||
Praha-Velká Chuchle | 9.26 | 9.26 | |||
Praha-Smíchov | 9.34 | 9.35 | 1 | ||
Praha hlavní nádraží | 9.42 | 8 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci