Os 8821 | |
Řazení vlaku: 2x471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Beroun | 7.50 | 12b | |||
Srbsko | 7.55 | 7.55 | |||
Karlštejn | 7.59 | 8.00 | 1 | ||
Zadní Třebaň | 8.03 | 8.04 | 1 | ||
Řevnice | 8.06 | 8.07 | 1 | ||
Dobřichovice | 8.10 | 8.11 | 1 | ||
Všenory | 8.13 | 8.13 | |||
Černošice-Mokropsy | 8.16 | 8.16 | |||
Černošice | 8.18 | 8.19 | |||
Praha-Radotín | 8.22 | 8.23 | 1 | ||
Praha-Velká Chuchle | 8.26 | 8.26 | |||
Praha-Smíchov | 8.34 | 8.35 | 1 | ||
Praha hlavní nádraží | 8.42 | 8.44 | 1b | ||
Praha-Libeň | 8.50 | 8.51 | 3 | ||
Praha-Kyje | 8.54 | 8.54 | |||
Praha-Dolní Počernice | 8.56 | 8.56 | |||
Praha-Běchovice | 8.59 | 9.00 | 1 | ||
Praha-Běchovice střed | 9.01 | 9.01 | |||
Praha-Klánovice | 9.04 | 9.04 | |||
Úvaly | 9.09 | 9.09 | 1c | ||
Tuklaty | 9.12 | 9.12 | |||
Rostoklaty | 9.15 | 9.15 | |||
Český Brod | 9.20 | 5 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia